Index
·   Hrvatska
·   Svijet
·   Politika
·   Sport
·   Znanost
·   Računala / IT
·   Film / TV / Video
·   Glazba
·   Kultura
·   Novac
·   Zanimljivosti
·   Crna kronika

Teme
·   Severina - ukredena snimka
·   Rat u Iraku
·   Afera Žužul
·   Predsjednički izbori 2005.
·   Hrvatska u EU
·   Prirodne katastrofe
·   Privatizacijske afere
·   Vatrogasci i požari
·   Izbori 2007.
·   Tina Katanić - seks snimka

Foto vijesti
·   Tranzit Venere
·   Slavni i poznati
·   Celebrity nude leaked
Korisnički meni
Korisnik

Lozinka



Registracija
Izgubljena lozinka
Partneri
Severina izgubila parnicu protiv Indexa
Objavio/la UnReal-Net / 17. Prosinac 2004, 12:41

Trgovaèki sud odbio je kao neosnovanu tužbu pjevaèice Severine Vuèkoviæ protiv internetskog portala Index, utvrdivši da snimka Severininog spolnog odnosa s bivšim partnerom nije autorsko djelo kao što je ona tvrdila.


Ona je u tužbi zbog navodnih povreda autorskih prava od Indexa potraživala 75 tisuæa kuna sa zateznim kamatama, parniène troškove te da tuženi internetski portal u svim dnevnim novinama o svom trošku objavi presudu bez ikakvih komentara.

Nakon izricanja presude glavni urednik Indexa Matija Babiæ kazao je da je zadovoljan jedinim moguæim ishodom sluèaja. Severini, koja se nije pojavila na današnjem roèištu, pritom je poželio puno sreæe i novca koji bi, kako je rekao, trebala zaraditi pjevanjem, a ne sudskim tužbama. Severinin odvjetnik Maro Mihoèeviæ najavio je žalbu na presudu kojom je Severina dužna podmiriti i troškove odvjetniku tuženog portala Milivoju Žugiæu. On je izjavio da su ti troškovi oko 9.000 kuna.

(HRT - http://www.hrt.hr)


Komentari korisnika

Upiši komentar
Potrebno je biti prijavljen na sustav! Ako se još niste registrirali, to možete vrlo brzo učiniti OVDJE

Sva prava pridržana. Copyright 2004-2017 UnReal Network. Obrađeno u 0.00 sekunde.